Loading...
YENI İCATLAR


 Forum

Meyve İle Çalışan Saat

Enerjisini tamamen meyvelerden alan “Fruit Clock”, sevdiklerine ucuz ve akılda kalıcı yılbaşı hediyeleri almak isteyenler için sıra dışı bir alternatif olarak dikkat çekiyor.

Bir saat olmanın yanı sıra takvim özellikleri de barındıran Fruit Clock, mikro elektronik teknolojisini meyvelerin doğal elektrik potansiyeliyle birleştirerek çalışıyor.                  

meyve ile alan saat

Basitliği teknoloji ve doğal enerji kaynaklarıyla birleştiren Fruit Clock isimli dijital saat, tipik bir fen dersindeki amatör deneyden fırlamış görünümü ve çalışma prensibiyle dikkatleri çekiyor. Temelde tüm modern pillerin çalışma yöntemiyle işleyen Fruit Clock; portakal, limon, elma ve muz gibi elektrik enerjisi sağlayan kimyasallara sahip pek çok meyve ve sebzeyi enerji kaynağı olarak kullanabiliyor.

Çevre dostu ürün, dijital bir saat olmanın yanı takvim özellikleri de barındırıyor ve hiçbir sağlık tehdidi içermiyor. Fruit Clock, üreticileri tarafından bilime meraklı çocuklar için ideal ve ucuz bir hediye olarak tanımlanıyor.

Meyva saat   Patates Saat
Elma Saat

satın almak isteyenler için;  

Patates Saat:$ 19.95
Elma Saat :$14.50
Meyva Saatler: $ 14.95


Etiketler : saat, fizik, Fruit Clock, meyve, enerji, elektrik, üretim, üretme, buluş, bilim, teknik, teknoloji, bilimsel, araştırma, deney
Yazan : mania  |
17 Ara 2006 Paz   
|  21.097 defa Okundu.

Yorumlar

(Toplam yorum : 2 )
mert (Misafir)
24 Ekm 2011 Pts
falan filan =)
tunahan
13 Nis 2011 Çar
meyle ei şey mütiiş