Loading...
BILIM TEKNIK


 Forum

İnsanlık Tarihini Değiştirecek Keşif!


Evrimcilerin tüm iddalarını silecek ipucu...

İsrailli arkeologların 400 bin yıl öncesine ait insan dişleri bulması "evrim tarihinin yeniden yazılması gerektiği" şeklinde yorumlanırken, aslında bu zamana kadar evrim teorisini savunanların tüm iddialarını da havada bıraktı.

İsrailli arkeologların 400 bin yıl öncesine ait dişler bulması evrim tartışmalarını yeniden gündeme taşıyacak gibi.

Evrim yanlısı bilim çevreleri buluşu insanın evrim tarihinin yeniden yazılabileceği şeklinde yorumlarken, insan türüne ait 200 bin yıl öncesine ait bulgulara dayanarak yapılan evrim teorisi iddiaları da, 400 bin yıl öncesine ait dişlerle birlikte ciddi anlamda sorgulanacak.
 
400bin yiilik insan disi 9EBB5İsrailli arkeolog Avi Gopher araştırmanın önemini şöyle açıklıyor:

"Mağaranın tarihi Homo Sappiens adlı insan türünün, dünyanın bu köşesinde bilinenden çok daha önce var olduğunu ortaya koyuyor. Bilinen en eski Homo Sappiens Doğu Afrika´da 200 bin yıl öncesine aitti. Bu, insan evrimi ve yayılışıyla ilgili temel yapıları yeniden düşünmemiz gerektiği anlamına geliyor."

Ancak İsrailli araştırmacılar ihtiyatı elden bırakmkıyor ve buluşlarını kanıtlamak için üzerinde daha fazla çalışmaları gerektiğini belirtiyor.

Bilimsel çevrelerde kabul edilen teoriye göre Homo Sappiens 200 bin yıl önce Afrika´da ortaya çıktı ve sonra dünyaya yayıldı.Etiketler : Evrim, Darwin, Tarih, Diş, 400bin, İsrail, Arkeolog, Buluş
Yazan : mania  |
27 Oca 2011 Prş   
|  2.711 defa Okundu.

Yorumlar

(Toplam yorum : 1 )
tuna12
11 Şub 2011 Cum

Allah böyle gözünüze sokar ama yine anlamazsınız