Loading...
YENI İCATLAR


 Forum

Elbisenin İçini Gösteren Lens

Elbisenin İçini Gösteren Lens Bir zamanlar gözlük lafı alıp yürümüştü türkiyede, gazetede başlığı görünce kayıtsız kalamadım, görmemiş olanlar varsa görsün okusun dedim. gözlükten sonra şimdide elbisenin içini gösteren lensler çıktı. GAzetenin haberi aşağıda. Sonunda bu da oldu, kıyafetlerin içini gösteren lens üretildi.

Fotoğraf makineleri ve kameralara takılan lense ´kötü niyetli´ kişilerin büyük ilgi elbisenin içini gösteren lensgöstermesi bekleniyor Efsane.gerçeğe dönüştü Özellikle erkekler arasında sıkça konuşulan "İnsanları çıplak gösteren gözlük varmış" şeklindeki ´şehir efsanesi´ gerçek oldu.

Amerika´da Kaya Special Opties adlı şirket, dijital fotoğraf makineleri ve kameralar için, görüntüsü çekilen kişinin giysisinin altındaki detayları gösterecek bir ´lens´ geliştirdi. ´Infrared See-Through Filter PF´ adlı 52 milimetrelik lens normalde çıplak insan gözünün algılayamayacağı kızılötesi ışınları ´görünür´ hale getiriyor. 

Tüm cihazlara takılabiliyor

Şu anda piyasadaki tüm cihazlara takılabilen bu lens, fotoğrafı çekilecek bütün yüzeylerde tam bir şeffaflık sağlamıyor ama giysilerin altındakileri göstermeye yetiyor. Yeni lense istihbarat örgütlerinin, güvenlik şirketlerinin, paparazzilerin ve ´kötü niyetli´ kişilerin büyük ilgi göstermesi bekleniypr. Yeni lensin ´kotü niyetli´ kişilerin eline geçmemesi için Amerika´daki bazı eyaletlerde. yasaklanabileceği belirtiliyor. DHA 26.10.2005 POSTA
Etiketler : elbise, lens
Yazan : mania  |
26 Ekm 2005 Çar   
|  22.296 defa Okundu.
BU KONUDA HİÇ YORUM BULUNMUYOR...