Loading...
BILIM TEKNIK


 Forum

Sprey Antenler Yolda

Sprey Antenler yolda

sprey anten1 bd3.jpg


Kablosuz ağların çekmediği noktalarda kendiniz bir kablosuz ağ yaratmayı hayal ettiniz mi? Eğer ettiyseniz, bu hayaliniz çok yakında gerçeğe dönüşecek demektir.


Teknolojik gelişmelerin önlenemez bir hıza sahip olduğu günümüzde karşımıza çıkan yeniliklere artık şaşırmak bile yetersiz kalabiliyor. Son haberlere göre Chamtech firması yeni sprey boya benzeri bir kablosuz anten üretimine başlamak üzere.
Sprey anteni bildiğimiz sprey boyalar gibi aklınıza gelebilecek herhangi bir yüzeyin üzerine uygulayabiliyorsunuz. Bu yüzey bir ağaç, bir duvar, bir koltuk ya da bir insanın üzeri bile olabilir. Chamtech bu ürünün hazırlanmasının amacını ise günümüzde kullanılan antenlerin çok ağır ve fazla enerji tüketiyor olması gibi problemlerin önüne geçebilmek olarak açıklıyor.

Yapılan testlerde oldukça başarılı sonuçlar alan firma, ürün hakkında henüz detaylı bilgi vermezken, firmanın internet sitesine göz atarak ürünle ilgili ufak detaylara ulaşmanız mümkün. Yakın gelecekte evlerimizin duvarlarını dev kablosuz antenler olarak kullanmaya başlayacağız gibi görünüyor.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak : Posta


Etiketler : Sprey, Antenler, Yolda
Yazan : mania  |
22 Şub 2012 Çar   
|  496 defa Okundu.
BU KONUDA HİÇ YORUM BULUNMUYOR...