Loading...
YENI İCATLAR


 Forum

Kablosuz Şarj Dönemi Başladı

LG Electronics (LG), cep telefonları için yeni Kablosuz Şarj Tablası geliştirdi.

kablosuz sarj olan cep telefonu 7bf.jpg LG Electronics (LG), cep telefonları için geliştirdiği yeni Kablosuz Şarj Tablası WCP-700’ü  piyasaya sürdüğünü duyurdu.  LG Kablosuz Şarj Tablası, zarif ve etkileyici tasarımıyla, şarj kavramını bilinenin çok ötesine taşıyor. Pil kapaklarına entegre edilen indüktörler sayesinde  kablosuz bir güç kaynağının kullanılmasına olanak tanıyan sistem, cep telefonlarının kullanım

özgürlüğünü kısıtlayan kablo bağlantılarına olan gereksinimi ortadan kaldırıyor.

LG’nin Kablosuz Şarj Tablası, hem kablosuz şarj konusunda, hem de ergonomi açısından sektöre öncülük ediyor. Telefonun tablaya doğru bir biçimde yerleştiğini gösteren sesli ve dokunsal geribildirim özelliğinin yanı sıra, şarj durumunu gösteren çok renkli LED ışıklarıyla kolay bir  kullanım sağlıyor.

Kablosuz cihazlarınızı zahmetsizce şarj etmenize olanak tanıyan LG Kablosuz Şarj Tablası, kompakt ve zarif tasarımıyla da mobil yaşam tarzına kolayca uyum sağlıyor.

Başlıca Özellikleri:

 Görsel, sesli ve dokunsal bildirim özelliği, kullanıcının telefonu tablaya düzgün

yerleştirdiğini görerek, duyarak ve dokunarak anlamasına olanak tanıyor. * Güç Mavi LED = Tablanın elektriğe bağlı olduğunu gösteriyor. * Pil Turuncu LED = Tabla şarj işlemi için hazır. * Pil – Yanıp sönen yeşil LED = Telefon düzgün bir biçimde şarj oluyor. * Pil – Sürekli yanan yeşil LED = Telefon tamamen şarj oldu.

 Cihazın çok az yer kaplayarak kolayca kaldırılıp saklanmasına olanak tanıyan ince ve pürüzsüz

tasarım  Çalışma Menzili – Yerleştirme kılavuzunun merkezinden 7 mm.  Boyutlar (inç)– 6.29x3.54x0.39
Kaynak : Haberturk Teknoloji


Etiketler : Kablosuz, Şarj, Dönemi, cep, gsm, telefon, batarya
Yazan : mania  |
6 Nis 2011 Çar   
|  2.220 defa Okundu.
BU KONUDA HİÇ YORUM BULUNMUYOR...