Loading...
YENI İCATLAR


 Forum

Usb Hamilelik Test Kiti

Artık hemen herşey USB bağlantısıyla bilgisayara takılabilirken, USB hamilelik test çubuğu neden takılmasın?

PTeq adlı bu aygıt gücünü bilgisayardan alıyor ve bilgisayara yüklenen yazılımı sayesinde kullanıcıyı bilgilendiriyor.

pteq usb hamilelik testi 729.jpg

Aygıtın kullanım şekli, öteki hamilelik test kitlerininkiyle benzer. Öncelikle, aygıtın bir ucunda bulunan emici test çubuğunun üzerine idrarınızı yapmanız gerekiyor. Ancak bundan sonrası tümüyle farklı. Aygıtın öteki ucunda bulunan kapağı açtığınızda (karıştırılmaması için aygıtın üzerinde açıkça belirtiliyor) USB bağlantı fişi bulunuyor. Aygıt bilgisayara takıldığında, idrarı incelemeye başlıyor.

Test kitinin içinde, minyatür bir kütle tayfölçeri bulunuyor ve bu tayfölçer idrardaki çeşitli hormonları saptıyor. Bu sayede, yalnızca hamile olup olmadığınızı değil, hamile kalmak için uygun dönemde olup olmadığınızı da size bilgisayar ekranından görebiliyorsunuz. Hormon düzeylerini grafik olarak görmek de mümkün. PTeq bu testleri %99 duyarlılıkla yapabiliyor.

Aygıtın üzerinde bulunan LCD ekranda, üç farklı sembol bulunuyor. Bunlar, testin sonucuna göre kullanıcıyı bilgilendirmek için. Bebek sembolü yanarsa hamilesiniz; üzerinde “x” bulunan bebek sembolü yanarsa hamile değilsiniz; yanında “+” bulunan bebek sembolü yanarsa birden fazla bebeğe hamilesiniz anlamına geliyor. Bunun yanında ekranda tahmini doğum tarihinizi de gösteriyor.

fiyat : 17.99Usd

almak için: http://www.thinkgeek.com/stuff/41/pteq.html?cpg=cj

BilimTeknik


Etiketler : Usb, Hamilelik, Test, kit, pregrancy
Yazan : mania  |
4 Mar 2011 Cum   
|  2.003 defa Okundu.
BU KONUDA HİÇ YORUM BULUNMUYOR...