Loading...
YENI İCATLAR


 Forum

Bulutlar 20 Bin Kişiye İş Sağlayacak

Teknoloji firmalarının büyük yatırım yaptığı bulut bilişim sistemleri geleceğin iş tanımlarını şimdiden belirlemeye başladı. İşte cloud computing için hazırlanmış ilginç iş raporu...bulutlar 20_bin kisiye is saglayacak_267.jpg

Geleceğin meslekleri ve iş tanımları günümüzde yapılan yatırımlarla belirli olmaya başladı. Büyük teknoloji şirketlerinin gerçekleşmesi için milyarlarca dolarlık yatırım yaptığı cloud computing aynı zamanda gelecekteki meslekler için de önemli bir yere sahip olacak.

Geleceğin Meslekleri Belli Oldu Mu?

Günümüzde güvensiz bulunduğu için bazı şirketlerin ve teknoloji uzmanlarıteknoloji uzmanları tarafından protesto edilen sistem tüm olumsuzluklara rağmen büyümeye devam ediyor.

Microsoft İrlanda hazırladığı bulut bilişim raporuyla oldukça sistemin işdünyasına olan katkılarını ortaya çıkartmış oldu. Firmanın araştırmalarına göre, ülkede hızla büyüyen cloud computing yatırımları 2014 yılının sonuna kadar 20 bin kişiye dolaylı ve direkt olarak iş imkanı sunacak.

Ireland Insider dergisinin hazırladığı rapora göre, yıl sonuna kadar cloud computing sayesinde 8.600 İrlandalı´nın iş bulacağı iddia edildi.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kynak: posta


Etiketler : Bulutlar, 20, Bin, Kişiye, İş, Sağlayacak
  ilgili olabilecek konular :
Yazan : mania  |
3 Mar 2011 Prş   
|  1.031 defa Okundu.
BU KONUDA HİÇ YORUM BULUNMUYOR...