Loading...
BILIM TEKNIK


 Forum

Savunma Bakanı: Ufo´lar Gerçek!

Eski Savunma Bakanından ilginç iddia: UFO´lar gerçek, ABD bilgileri gizliyor.

bakan paul hellyer ufolar gercek fec.jpgKanada Savunma Eski Bakanı Paul Hellyer, UFO´ların gerçek olduğunu, uzaylıların Dünya´yı ziyaret ettiğini belirterek,  ABD hükümetinin uzaylılarla ilgili bilgileri örtbas ettiğini söyledi.

Hala Kanada Savunma Bakanı olsaydı, bu açıklamaları yüzünden görevinden olacağını belirten Hellyer, kendisinin de UFO´ları gördüğünü açıkladı.

Kanada Kraliçesi´ne danışmanlık da yapmış olan 87 yaşındaki Hellyer, görevdeyken görüşlerini üst düzey yetkililerle asla tartışmadığını belirterek, "Bu politikacılara anlatacakları türden bir şey değil. Benim zamanımda benden çok daha fazla bilgiye sahip insanların olduğundan şüphem yok. Periyodik olarak UFO görmelere dair raporlar alırdım ve onlara üstünkörü bakardım. Bunların yüzde 80´i doğal olaylar olarak açıklanırken, yüzde 20´si açıklanamazdı bu nedenle de adlandırılmadan rafa kaldırılırdı" diye konuştu.

Bu hafta ABD´nin Arizona eyaletinde düzenlenen Uluslararası UFO Kongresi´nde bu açıklamaları yapan eski savunma bakanı, uzaylıların varlığına ´ikna olduğunu´ belirterek, "Çok uzun zamandır bir izolasyon hissi ile, Dünya´nın evrenin merkezi olduğunu, en gelişmiş canlılar olduğumuzu düşünerek yaşıyoruz. Ama gerceği anladığımızda bunun farkına varmaımız ve bununla yaşamaya alışmamız gerekecek" dedi.

Geçen Şükran Günü´nde Toronto yakınında eşiyle bir UFO gördüğünü anlatan Hellyer, 20 dakika boyunca onun gökyüzünde hareket edişlerini izlediklerini öne sürdü. "Kesinlikle bir yıldız ya da uydu değildi, ama uzay istasyonuna da benzemiyordu. Yani gerçekten bir açıklaması yoktu. Bir yıldıza benziyordu, ama yıldızlarda görülemeyecek bir şekilde manevra yapıyordu" diyen eski bakan, ABD´nin gizli ´kara operasyon´ birimlerinde uzaylı teknolojisini kullanarak yeni enerji türleri geliştirdiğini ve bu faaliyetlerin arasında ´gölge bir hükütemin´ olduğunu da savundu.

Akli Bilimler Enstitüsü´nün kurucusu olan Apollo 14 astronotu Edgar Mitchell da Hellyer´in teorisinin önemli olduğunu belirtti.

Konferansa katılan Amerikalı emekli albay John Alexander da, UFO´ların gerçek olduğuna inandığını belirtti, fakat hiçbir zaman örtbas etmenin söz konusu olmadığını savundu.

Hellyer ise, 2005´de ABD ordusunun uzaylılara karşı kullanmak üzere silahlar geliştirmekle meşgul olduğunu öne sürerek, "Bizi hiçbir uyarı bile olmadan galaksiler arası bir savaşa sokabilirler" diye konuştu.

Hellyer ayrıca iki yıl sonra hükümetlerin fosil yakıtlara alternatif olarak, iklim değişikliğiyle mücadele için sözde düşmüş UFO´lardan elde edilen teknolojiyi kullanabileceklerini de iddia etti.

Eski Savunma Bakanı, "UFO´lar, başımızın üzerinde uçan uçaklar kadar gerçek" diyor.

Kaynka: Veteknoloji


Etiketler : Savunma, Bakan, Ufolar, Gerçek, kanada
Yazan : mania  |
1 Mar 2011 Sal   
|  1.942 defa Okundu.
BU KONUDA HİÇ YORUM BULUNMUYOR...