Loading...
YENI İCATLAR


 Forum

Harici Ekran Kartı


Oyun-gezerlere ASUS´tan harici ekran kartı

Pazartesi Las Vegas´ta başlayacak olan Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) , Asus´un da bir süprizi var.  Dizüstünde oyun oynamayı sevenler için Asus harici ekran kartını duyurdu. ASUS XG Station taşınabilir pc´lerin grafik ve ses kapasitelerini arttırmak üzere tasarlanmış.
16x-PCI-Express veriyoluna sahip, üzerindeki LCD ile Windows Vista´nın SideShow özelliğiyle uyumlu , bu da e-postaları okuma, MP3 dinleme veya resimleri izleme gibi bazı işleri, bilgisayarınızın ekranını açmadan yapabilmenizi sağlıyor. Asus XG Station, aynı zamanda ses kartı ve USB 2.0 Hub´ıyla birlikte geliyor.

Asus Harici Ekran Kart

Veri transferi ise Express kart slotu üzerinden gerçekleşiyor. Express Kart slotu sadece 250 Mbyte/s hızı ile, giriş seviyesi veya orta seviye ekran kartlarını destekleyebiliyor.

ASUS ürün hakkında daha detaylı bilgi vermezken, 15-21 Mart tarihleri arasında Hannover´de gerçekleşecek olan CeBIT 2007´de de Avrupa´ya tanıtacak ve ürünün seri üretim Mart 2007´de başlayacak.Etiketler : Harici, Ekran, Kart, Bilgisayar, pc, elektronik
Yazan : mania  |
9 Oca 2007 Sal   
|  12.781 defa Okundu.
BU KONUDA HİÇ YORUM BULUNMUYOR...