Loading...
YENI İCATLAR


 Forum

Gece Vicudu Gözetleyen Saat

Sleeptracker


Sleeptracker, ürünle aynı ismi taşıyan Amerikalı bir firmanın icadı. Temelde dijital bir kol saati olan cihazın, zamanı göstermenin ötesinde özellikleri bulunuyor. Sleeptracker’ın asıl marifeti; gece siz uyurken kan basıncınız, vücut ısınız ve kalp atışlarınız gibi vücut fonksiyonlarınızı “dinleyerek”, uyku düzeninizi takibe alması ve bu verilerden bir grafik çıkartması.

Şimdi “Bu ne işe yarıyor?” diyeceksiniz...


Cihazın amacı, sabahları sizi vücudunuz uyanmaya en elverişli dakikalardayken uyarması. Sleeptracker’ı yatmadan önce uyanmak istediğiniz saate değil, uyanmak isteyebileceğiniz bir zaman aralığına kuruyorsunuz; örneğin sabah 7 ve 7.30 arası. Sleeptracker, verdiğiniz zaman aralığı içerisinde, edindiği veriler doğrultusunda bedenen ve zihnen en enerjik ve uyanık halinizi tespit ederek, sakin bir alarmla sizi uyandırıyor.


Sleeptracker2

Özetle Sleeptracker, kimi zaman tehlikeli şekilde uzayarak başımızı derde sokan sabah şekerlemelerine bir son vererek, güne olabilecek en iyi şekilde başlamamıza yardımcı oluyor.

ne dersiniz?  Denemeye değer, öyle değil mi?..

denemek isteyenlere ücretini de verelim: 149 $  (online)

bu siteden online alabilirsiniz. http://www.sleeptracker.com/Etiketler : teknoloji, Gece, vicud, gözetleyen, saat, sağlık, uyku, uyanmak, yeni
Yazan : mania  |
9 Oca 2007 Sal   
|  10.685 defa Okundu.
BU KONUDA HİÇ YORUM BULUNMUYOR...